Basketbal
23.ledna 2019

Sestřih: První triple double v české historii. Satoranský válí v NBA za Washington, který už sahá po play off

Sestřih: První triple double v české historii. Satoranský válí v NBA za Washington, který už sahá po play off obrázek

Basketbalisté Washingtonu k dnešnímu dni zaznamenali už čtvrté vítězství z pěti posledních zápasů a jsou velmi blízko k účasti v play off, protože od postupových příček je dělí pouhé dvě výhry.

Tomáš Satoranský je v současnosti jednoznačně nejlepším českým basketbalistou v NBA a dává o sobě pořádně vědět. Na poslední výhře nad Detroitem se podílel deseti body, osmi asistencemi a čtyřmi doskoky.

To ale není z Tomášových úspěchů zdaleka všechno. V jednom z posledních zápasů, konkrétně proti Milwaukee totiž zaznamenal první triple double v české historii v rámci NBA. Právě v duelu proti Milwaukee Satoranský zaznamenal osobní maximum a to 18 bodů, 12 doskoků a 10 asistencí. Co to znamená triple double? Získání ve třech sledovaných statistikách dvouciferné číslo. Už v prvním utkání letošního roku k tomu byl Satoranský blízko, ale nepodařilo se mu získat potřebný počet asistencí. Podobně na tom byl v roce 2014 další český hráč, který se prosadil v NBA, Jiří Welsch. Skromný Satoranský připisuje svůj úspěch svým spoluhráčům, ale jeho kvality nelze popřít a umědomuje si je i klubový prezident Ernie Grunfeld, který mu osobně přišel pogratulovat.

Tomášovi přejeme mnoho úspěchů v základní hrací části i v následných bojích v play off. Je totiž teprve čtvrtým českým hráček, který se prosadil v zámořské NBA. První Čechem byl Jiří Zídek (1995 - 1998), druhým Jiří Welsch (2002 - 2005), třetím Jan Veselý (2011 - 2014) a čtvrtým je právě Tomáš Satoranský (2016 - )

Sestřih Detroit Pistons vs Washington Wizards. Povšimněte si přihrávky Tomáše Satoranského v čase 1:42 (herní čas: 7:19 v první čtvrtině).


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X