Basketbal
17.prosince 2018

Sestřih: Nový český rekord v NBA vytvořil Satoranský při bránění LeBrona Jamese

Sestřih: Nový český rekord v NBA vytvořil Satoranský při bránění LeBrona Jamese obrázek

Skvělý basketbalový večer zažil Tomáš Satoranský v zámořské NBA tento víkend. Možná to byl právě ten nejlepší v jeho kariéře. Velkým dílem pomohl k výhře Washingtonu 128:110 nad Los Angeles Lakers.

Satoranský odehrál během jednoho utkání 45 minut a 37 vteřin. Tím pokořil 13 let starý rekord Jiřího Welsche, ten tehdy v dresu Milwaukee odehrál na palubovce 43 minut. Satoranský při tomto novém rekordu byl na lavičce pouhé dvě a půl minuty. Důvodem byla zranění některých hráčů a nedokončené přestupy. Trenér Washingtonu tak potřeboval co nejvíce využít základní sestavu. A to se mu vyplatilo.

Český reprezentant převážně pomáhal s obranou Jamese LeBrona, největší hvězdou soutěže. Ten tentokrát získal jen 13 bodů. To je pro Jamese nejméně od letního přestupu do Lakers. Satoranský nasbíral 11 bodů. Pět asistencí a čtyři doskoky. V dresu Washingtonu nejvíce zářil John Wall. Ten získal úctyhodných 40 bodů a celkem 14 asistencemi řídil první výhru Washingtonu za pět zápasů.

Sestřih (Washington - LA Lakers):


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X