Basketbal
9.června 2018

FINÁLE NBA: Golden State ve čtvrtém finálovém zápase smetli Cleveland a stali se mistry NBA

FINÁLE NBA: Golden State ve čtvrtém finálovém zápase smetli Cleveland a stali se mistry NBA obrázek

Finálovou sérii basketbalové NBA ovládli hráči Golden State a i ve čtvrtém utkání série porazili Cleveland. Zajistili si tak titul mistrů NBA v nejkratším možném čase a obhájili i loňské vítězství. Cleveland prohrál finálovou sérii potřetí za poslední 4 sezóny.

Golden State ovládli čtvrtý finálový zápas a od začátku postupně zvyšovali svůj náskok. Ve třetí čtvrtině vedli o více než 20 bodů a o vítězi bylo téměř rozhodnuto. Cleveland už neměl sílu na obrat tak vysokého rozdílu proti tak dobře hrajícímu mužstvu jako byli hráči Golden State. Ke konci utkání stáhl Cleveland ze hry i Jamese a dal tak najevo, že už utkání nebudou dramatizovat. Golden State nakonec vyhrál na palubovce Clevelandu 108:85.

Kevin Durant, který Golden State pomohl v průměru 29 body na zápas, byl zvolen nejužitečnějším hráčem finále byl stejně jako minulý rok. O další výrazný příspěvek v bojích o vítěznou trofej se zasloužil i Stephen Curry. Naopak LeBron James, i přes famózní vstup do finálové série, nasbíral v posledním zápase sezóny jen 23 bodů. Po zápase ale přiznal, že po prvním zápase série, který Cleveland prohrál až v prodloužení, si vážně poranil ruku. Údajně po prohře vzteky praštil do tabule.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X