Basketbal
7.června 2018

Sestřih: Golden State je jedno vítězství od obhajoby titulu

Sestřih: Golden State je jedno vítězství od obhajoby titulu obrázek

Třetí finálový zápas na palubovce Clevelandu ovládli basketbalisté Golden State a jsou pouhé jedno vítězství od zisku třetího triumfu za poslední 4 roky.

V první čtvrtině utkání měli navrch Cavaliers a vedli i o 12 bodů, jenže v závěru úvodní dvanáctiminutovky Warriors snížili na rozdíl jediného koše. Druhá čtvrtina měla obdobný průběh. Tlak Cavaliers který vedl k získání náskoku až 13 bodů, ale ke konci snížení náskoku. Do druhé poloviny ale i tak tým Jamese LeBrona vstupoval se solidním náskokem 9 bodů. Warriors ale záhy náskok vynulovali a odskočili na rozdíl 5 bodů. Závěrečných 12 minut bylo velmi dramatických a těsné vedení se přelévalo z jedné strany na druhou. V úplném závěru ale vedení na svou stranu převážilo Golden State a raduje se tak už z třetího finálového vítězství.

V dresu Clevelandu opět zářil James LeBron, tentokrát zajistil 33 bodů. V bodovém zisku ho ale zastínil Kevin Durant hrající za Golden State, který si vylepšil své osobní maximum v play off ziskem 43 bodů. Níže můžete sledovat sestřih toho nejlepšího z utkání, které bylo možné sledovat online na našem webu. Pokud vám živý přenos unikl, můžete si prohlédnout sestřih nejlepších momentů.

X