Basketbal
7.června 2018

Sestřih: Golden State je jedno vítězství od obhajoby titulu

Sestřih: Golden State je jedno vítězství od obhajoby titulu obrázek

Třetí finálový zápas na palubovce Clevelandu ovládli basketbalisté Golden State a jsou pouhé jedno vítězství od zisku třetího triumfu za poslední 4 roky.

V první čtvrtině utkání měli navrch Cavaliers a vedli i o 12 bodů, jenže v závěru úvodní dvanáctiminutovky Warriors snížili na rozdíl jediného koše. Druhá čtvrtina měla obdobný průběh. Tlak Cavaliers který vedl k získání náskoku až 13 bodů, ale ke konci snížení náskoku. Do druhé poloviny ale i tak tým Jamese LeBrona vstupoval se solidním náskokem 9 bodů. Warriors ale záhy náskok vynulovali a odskočili na rozdíl 5 bodů. Závěrečných 12 minut bylo velmi dramatických a těsné vedení se přelévalo z jedné strany na druhou. V úplném závěru ale vedení na svou stranu převážilo Golden State a raduje se tak už z třetího finálového vítězství.

V dresu Clevelandu opět zářil James LeBron, tentokrát zajistil 33 bodů. V bodovém zisku ho ale zastínil Kevin Durant hrající za Golden State, který si vylepšil své osobní maximum v play off ziskem 43 bodů. Níže můžete sledovat sestřih toho nejlepšího z utkání, které bylo možné sledovat online na našem webu. Pokud vám živý přenos unikl, můžete si prohlédnout sestřih nejlepších momentů.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X