Basketbal
25.května 2018

Žluté peklo, Nymburk ale nepřipustil drama a slaví 15. titul v řadě

Žluté peklo, Nymburk ale nepřipustil drama a slaví 15. titul v řadě obrázek

Českému basketbalu už 15 let vládnou hráči Nymburka. Mění se hrací systém finále i soupeři, ale vítěz je prozatím vždy stejný. Nymburk porazil Opavu 2:0 na zápasy po utkání 114:90 a 114:73.

Dokonalá atmosféra hnala domácí opavské hráče, ale Nymburk je Nymburk. Doslova žluté peklo tlačilo každý opavský míč do koše, ale dvakrát porazit aktuální basketbalové vládce je velmi náročné, v aktuálních podmínkách téměř nereálné. Opavský pivot Václav Bujnoch to vidí tak, že by Nymburk musel hrát podprůměrně a Opava naopak nadprůměrně. Ani jedno se nestalo a tak Nymburk slaví titul a Opava bere stříbro.

Nejvíce opavských bodů získal právě Bujnoch a to 13. Po něm Klečka a Gniadek každý 11. Největší podíl na bodech Nymburku měl Kříž se svými 17 body. Po něm Hruban 16 a pak Berisha 15. Nejužitečnějším hráčem finále byl vyhlášen Martin Kříž. Konečné pořadí týmů je: Nymburk, Opava, Pardubice, Svitavy, Děčín.

Záznam utkání můžete sledovat na webu české televize i s originálním komentářem Jaroslava Koláře a Ondřeje Tomka.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X