27.června 2018

Švédsko zvítězilo nad Mexikem 3:0 a vyhrálo skupinu. Mexiko postoupilo ze druhého místa. obrázek

Švédsko vyhrálo skupinu F po vítězství 3:0 nad Mexikem. Mexiko postupuje z druhého místa skupiny.

Všechny góly zápasu padly až ve druhém poločase. První gól zápasu vstřelil z voleje Augustinsson, který v 50. minutě z blízkosti propálil brankáře Mexika. O 10 minut později zavinil mexický obránce Moreno penaltu, když v pokutovém území ve skluzu trefil unikajícího Berga. Pokutový kop proměnil kapitán Granquist. V 74. minutě si dal vlastní gól Alvarez, který nešťastně trefil ztečovaný míč rukou a ten skončil v bráně Mexika.