21.června 2018

Dánsko remízovalo s Austrálií 1:1. V akci bylo opět video a kopala se penalta

Dánsko remízovalo s Austrálií 1:1. V akci bylo opět video a kopala se penalta obrázek

Čtvrteční den na MS 2018 v Rusku patří druhým zápasům ve skupině C. V prvním z nich na sebe narazili reprezentace Dánska a Austrálie. Hned v začátku utkání šlo Dánsko do vedení, když v 7. minutě po krásné akci zakončoval pěkně mířenou ránou Eriksen. Patičkou mu přihrával Jorgensen. Ještě do konce prvního poločasu ale do hry zasáhlo video, které odhalilo hru rukou ve vápně od Poulsena. Ten tak na probíhajícím mistrovství zařídil už druhou penaltu proti svému mužstvu. Pokutový kop za Austrálii s přehledem proměnil Jedinak. Ve druhém poločase už nikdo další gólový úspěch nepřidal a utkání tak skončilo smírně 1:1.