Tenis
27.srpna 2019

Tenis: Berdych i Veselý končí, Plíšková se nadřela, Muchová jde dál. Dnes Kvitová, Strýcová a další

Tenis: Berdych i Veselý končí, Plíšková se nadřela, Muchová jde dál. Dnes Kvitová, Strýcová a další obrázek

Tomáš Berdych nedokázal po zdravotních komplikacích ani na potřetí postoupit do dalšího kola turnaje. Vypadl s kvalifikantem Brooksbym po setech 1:6, 6:2, 4:6 a 4:6. Zároveň to vypadá, že se Berdychova aktivní kariéra chýlí ke konci a někdejší 4. světový hráč zřejmě po probíhající sezóně ohlásí konec. Na vině jsou jeho vleklé problémy se zády a s kyčlí.

Z turnaje vypadnul i Jiří Veselý, který po 5ti setové bitvě padnul s Berankisem.

V ženské části se na postup nadřela Karolína Plíšková, která nakonec po dvou tiebreacích udolala krajanku Martincovou 2:0 na sety. Pohodovou výhru si na úvod US Open připsala Karolína Muchová, která za necelou hodinu a půl postoupila po setech 6:4 a 6:4 přes Rybakinovou.

Dnes od 17:00 uvidíme další český souboj - tentokrát si to rozdají Denisa Allertová s Petrou Kvitovou. Od 20:30 hraje Marie Bouzková, od 22:00 nastoupí Barbora Strýcová a také Kateřina Siniaková. Ve 22:30 se na kurtu ukáže i Kristýna Plíšková.

Všechny zápasy tenisového US Open můžete sledovat online.

Tenis online


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X