Tenis
2.července 2019

Wimbledon online: Do boje dnes jde Siniaková, Strýcová, Kvitová, Plíšková i další

Wimbledon online: Do boje dnes jde Siniaková, Strýcová, Kvitová, Plíšková i další obrázek

Druhý den jednoho z největších tenisových turnajů roku nabídne opět velmi zajímavou podívanou i pro české fanoušky a diváky. Ke svým zápasům se postaví Siniaková, Strýcová, Kvitová, Plíšková, Martincová a Berdych.

Rozhodně největším překvapením prvního hracího dne je vyřazení šampionky od mladičké hráčky, která je až ve čtvrté stovce žebříčku WTA. Patnáctilefá Gauffová z Floridy začala tenis hrát právě kvůli Venus Williamsové, ale ještě ani nebyla na světě, když Williamsová měla na svém kontě už čtyři grandslamové tituly. Nyní se poprvé potkali a to hned na Wimbledonu. Gauffová bez ostychu zvládala hrát svojí hru a v koncovce udržela nervy na uzdě, využila čtvrtý mečbol a senzace byla na světě.

Dnes od 12:00 nastoupí Kateřina Siniaková proti Ekaterině Alexandrové. Papírově je faviritkou Siniaková, ale na trávě se jí letos moc nedaří a Alexandrová je dobře rozehraná, takže půjde o napínavý duel. Souběžně s tímto zápasem by měla hrát i Barbora Strýcová proti Lesjě Curenkové, což je ukrajinská dvojka, ale letošní sezónu nemá příliš vydařenou a tak by si s ní Strýcová měla poradit.

V pozdějším odpoledni se představí Martincová proti Ja-fan. Tady je favoritkou zcela jasně Číňanka, ale včera jsme v zápasu Williamsové viděli, že stát se může všechno.  A od 15:30 se máme skutečně na co těšit, protože bude souběžně hrát Berdych - Fritz, Džabúrová - Kvitová a Juvanová - Kristýna Plíšková. Všechny zápasy najdete online v živých přenosech zdarma.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X