Tenis
1.července 2019

Dnes začíná Wimbledon! Sledujte s námi dění na nejslavnějším tenisovém turnaji

Dnes začíná Wimbledon! Sledujte s námi dění na nejslavnějším tenisovém turnaji obrázek

Nejstarší a nejslavnější tenisový turnaj - to je Wimbledon. Tenisová elita se utká o prestižní trofej z All England Clubu a budou u toho i čeští sportovci. První žhavou kandidátkou na dlouhou cestu turnajem je Karolína Plíšková, která vyhrála poslední turnaj v Eastbourne a ukázala, že formu před Wimbledonem má. V 1. kole se Karolína utká s Číňankou Ču Lin od 14:00. Těžkou úlohu bude mít Jiří Veselý, který prošel kvalifikací, ale od 15:30 ho čeká těžký soupeř v podání 6. nasazeného hráče turnaje Alexandra Zvereva. Finalistka French Open Markéta Vondroušová se od 14:00 představí proti Američance Brengleové. V úvodním dnu odehrají své zápasy ještě Muchová a Bouzková.

V úterý uvidíme pokus o návrat Tomáše Berdycha, který se dlouho léčil se zraněním, nastoupí proti Američanu Fritzovi. V ženské části bude v úterním programu opět široké zastoupení. První na řadu přijde Kateřina Siniaková, která ukáže své tenisové umění proti Rusce Alexandrové. Na kurt nastoupí i Petra Kvitová, která se utká s Tunisankou Jabeurovou a Kristýna Plíšková, která se postaví Slovince Juvanové. Další utkání s českým zastoupením bude zápas Strýcové s Ukrajinkou Tsurenkovou a Martincové s Číňankou Wangovou.

Úterní zápasy letošního Wimbledonu s českou účastí:

Alexandrovová - Siniaková, úterý 12:00
Strýcová - Curenková, úterý 12:00
Wang - Martincová, úterý 14:00
Fritz - Berdych, úterý 15:30
Džabúrová - Kvitová, úterý 15:30
Juvanová - Kr. Plíšková, úterý 15:30

Sledujte s námi Wimbledon živě a zdarma. S našimi streamy Vám neuteče už ani minuta online přenosu.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X