Tenis
29.května 2019

Druhé kolo French Open: dnes nastoupí Plíšková i Vondroušová, pokračuje Siniaková i Muchová

Druhé kolo French Open: dnes nastoupí Plíšková i Vondroušová, pokračuje Siniaková i Muchová obrázek

Jedna ze čtyř největších tenisových událostí roku je tady a je v plném proudu. Kvalifikace i první kolo je minulostí. Dnes začíná druhé kolo a v něm se představí Karolína Plíšková i Markéta Vondroušová. Turnajem dál pokračuje i Kateřina Siniaková a Karolína Muchová.

Své druhé kolo dnes odehraje Karolína Plíšková, která vyzve Kristinu Kucovou, se kterou má příznivou bilanci 3:0 a s aktuální formou Plíškové by neměl být problém postoupit do dalšího kola. O poznání těžší duel odehraje Markéta Vondourová, která sice vyzve papírově slabší soupeřku, jenže ta v prvním kole nečekaně vyřadila po výhře 6:4 a 6:2 Angelique Kerberovou, takže i na 81. hráčku ženského žebříčku, Anastasiu Potapovou, si bude muset dát Vondroušová pozor.

Během druhého kola French Open se představí i Kateřina Siniaková, která bude hrát s rovnoucenou soupeřkou Marii Sakkariovou. Vzájemnou bilanci mají 1:1 a podobně vyrovnané mají i další statistiky. Půjde tedy o zajímavé utkání. Neméně zajímavé bude sledovat počínání Karolíny Muchové, která poprvé nastoupila do Grand Slamu bez nutnosti bojovat v kvalifikaci a hned první kolo se jí vydařilo a senzačně vyřadila Anett Kontaveitovou po výhře 2:1 na sety. Nyní se utká s Irinou Begu, papírově slabší soupeřkou, tak uvidíme, jak si s ní Karolína poradí.

Pokud to umožní počasí, pak dnes nastoupí Karolína Plíšková od 13:00 a Markéta Vondroušová od 14:30. Sledujte živě French Open a živé přenosy ze všech kurtů na kterých se hraje tenis živě. Streamy jsou online vždy až od začátku utkání, proto je potřeba sledovat i časový rozpis utkání, který se může v důsledku změn počasí a délky jednotlivých zápasů průběžně měnit.

X