Tenis
29.května 2019

Druhé kolo French Open: dnes nastoupí Plíšková i Vondroušová, pokračuje Siniaková i Muchová

Druhé kolo French Open: dnes nastoupí Plíšková i Vondroušová, pokračuje Siniaková i Muchová obrázek

Jedna ze čtyř největších tenisových událostí roku je tady a je v plném proudu. Kvalifikace i první kolo je minulostí. Dnes začíná druhé kolo a v něm se představí Karolína Plíšková i Markéta Vondroušová. Turnajem dál pokračuje i Kateřina Siniaková a Karolína Muchová.

Své druhé kolo dnes odehraje Karolína Plíšková, která vyzve Kristinu Kucovou, se kterou má příznivou bilanci 3:0 a s aktuální formou Plíškové by neměl být problém postoupit do dalšího kola. O poznání těžší duel odehraje Markéta Vondourová, která sice vyzve papírově slabší soupeřku, jenže ta v prvním kole nečekaně vyřadila po výhře 6:4 a 6:2 Angelique Kerberovou, takže i na 81. hráčku ženského žebříčku, Anastasiu Potapovou, si bude muset dát Vondroušová pozor.

Během druhého kola French Open se představí i Kateřina Siniaková, která bude hrát s rovnoucenou soupeřkou Marii Sakkariovou. Vzájemnou bilanci mají 1:1 a podobně vyrovnané mají i další statistiky. Půjde tedy o zajímavé utkání. Neméně zajímavé bude sledovat počínání Karolíny Muchové, která poprvé nastoupila do Grand Slamu bez nutnosti bojovat v kvalifikaci a hned první kolo se jí vydařilo a senzačně vyřadila Anett Kontaveitovou po výhře 2:1 na sety. Nyní se utká s Irinou Begu, papírově slabší soupeřkou, tak uvidíme, jak si s ní Karolína poradí.

Pokud to umožní počasí, pak dnes nastoupí Karolína Plíšková od 13:00 a Markéta Vondroušová od 14:30. Sledujte živě French Open a živé přenosy ze všech kurtů na kterých se hraje tenis živě. Streamy jsou online vždy až od začátku utkání, proto je potřeba sledovat i časový rozpis utkání, který se může v důsledku změn počasí a délky jednotlivých zápasů průběžně měnit.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X