Tenis
17.května 2019

Vondroušová vyřadila Halepovou i Kasatkinovou, dnes vyzve Kontaovou. Plíšková nastoupí proti Azarenkové

Vondroušová vyřadila Halepovou i Kasatkinovou, dnes vyzve Kontaovou. Plíšková nastoupí proti Azarenkové obrázek

Po dešti, který narušoval průběh turnaje se už zase hraje dál. Už ve čtvrtfinále jsou Markéta Vondroušová a Karolína Plíšková. Obě dnes svedou souboje proti svým soupeřkám a rozhodne se, kdo postoupí do semifinále.

Markéta Vondroušová hraje ve skvělé formě. V prvním kole vyřadila krajanku, Barboru Strýcovou. Pak si senzačně poradila s třetí nasazenou hráčkou, Halepovou a dále se dostala i přes Kasatkinovou. Ve všech utkáních šla přes 3 sety, ale zdá se, že její fyzický font je dostatečně velký. Pokud to umožní počasí, které se v Římě snad již umoudřilo, tak své čtvrtfinále Markéta sehraje s Kontaovou od 15:00.

Karolína Plíšková měla postup turnajem o poznání jednodušší. Rovnou ve druhém kole ve dvou setech poradila Tomljanovičovou. Pak ve třech setech porazila Keninovou. Nyní ji čeká ale čelá soupeřka. Půjde o souboj bývalých světových jedniček, protože Plíšková narazila ve čtvrtfinále na Azarenkovou. Vzájemné zápasy mluví pro Azarenkovou, ale jen těsně, je to 4:3. A navíc při posledním měření sil ve Stuttgardu vyřadila Plíškovou hned na úvod turnaje. Karolína jí tak má co vracet. Utkání začne ve 14:30.

Živě můžete sledovat duel Plíškové s Azarenkovou i Vondroušové s Kontaovou. Online přenos je v sekci Živé přenosy. Vyberte si svůj stream a sledujte zdarma čtvrtfinále tenisového turnaje z Říma.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X