Tenis
15.května 2019

Dnešní tenisová nálož. Vondroušová, Siniaková i Kvitová. Vše živě!

Dnešní tenisová nálož. Vondroušová, Siniaková i Kvitová. Vše živě! obrázek

Dnes si přijdou na své nejen fanoušci hokeje, kteří mají žně díky MS v hokeji 2019 na Slovensku a gradující NHL, ale také fanoušci bílého sportu. Dnes se totiž představí Markéta Vondroušová, Kateřina Siniaková i Petra Kvitová.

Markéta Vondroušová na antuce v Římě na turnaji WTA vyzve aktuálně druhou hráčku ženského žebříčku, Simonu Halepovou. Vondroušová hrající ve skvělé formě vybojovala v Instanbulu účast ve finále, kde nakonec nestačila na Martičovou. V Praze se kvůli zdravotním problémům nepředstavila a v Itálii zatím svedla jen úvodní bitvu s Barborou Strýcovou, kterou udolala po třísetové bitvě 1:6, 6:4 a 7:6. S Halepovou to bude mít velmi těžké, ale tento rok má na antuce stejné skóre jako Halepová. Šest zápasů a z toho jen jedna prohra. Půjde o zajímavý tenis.

Ke svému zápasu nastoupí i Kateřina Siniaková, která poměří síly s Kasatkinovou. Obě hráčky se letos trápí a mají výkony jako na houpačce, takže bude zajímavé sledovat, která z nich přes druhé kolo postoupí dál.

A jako poslední z Češek se dnes představí Petra Kvitová, která získala ocenění pro nejlepší tenistku měsíce dubna. Vyzve Putintsevovou, která by dle papírových předpokladů neměla mít šanci, ale zase na druhou stranu rozhodně Petru Kvitovou na úvod nečeká nic jednoduchého.

Předpokládané začátky utkání jsou:
Halepová - Vondroušová: 12:45
Kasatkinová - Siniaková: 12:45
Putintcevová - Kvitová: 14:00

Ale vzhledem k tomu, že v Římě stejně jako u nás chvílemi prší, mohou se časy změnit. Doporučujeme sledovat stránku Živé přenosy, kde najdete online přenosy všech utkání a aktuální časové údaje.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X