Tenis
28.dubna 2019

Online: Dvě tenisová finále s českou účastí. Vondroušová v Istanbulu a Kvitová ve Stuttgartu

Online: Dvě tenisová finále s českou účastí. Vondroušová v Istanbulu a Kvitová ve Stuttgartu obrázek

Dnešní odpoledne nabídne zajímavou tenisovou podívanou, kdy se ve dvou různých tenisových turnajích představí ve finále dvě Češky a to ve stejný čas. Ve Stuttgartu nastoupí ke svému finále Petra Kvitová. V Istanbulu se o titul popere Markéta Vondroušová.

Petra Kvitová od 16:00 vyzve Estonku Kontaveitovou. Anett se do finále dostala bez boje po tom, co Osaka kvůli zdravotním problémům k semifinále ani nenastoupila, takže bude mít našetřeno více sil. Nicméně i tak je favoritkou Petra Kvitová, která bez potíží prošla turnajem až do finále. 

Markéta Vondroušová nastoupí na kurt také v 16:00 a střetne se s Chorvatkou Petrou Martičovou. I ta měla, stejně jako soupeřka Petry Kvitové, postup do finále ulehčený předčasným ukončením zápasu se svou soupeřkou v semifinále. S Martičovou se Vondroušová utká už po čtvrté a moc ráda by konečně zvítězila, protože všechny tři předchozí duely, ač byly vyrovnané, dopadly lépe pro Chorvatku. Vítězstvím by také Vondroušová získala svou druhou trofej.

V záložce živé přenosy si vyberte, které utkání chcete sledovat a fanděte českým barvám v tenisových finále.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X