Cagliari - Chievo

2-1

Italy - Serie A

Sestřih utkání, v němž se utkal tým Cagliari s týmem Chievo.
Zápas se odehrál na stadionu Stadio Luigi Ferraris. Jako hlavní rozhodčí zápas pískal Paolo Silvio Mazzoleni (Italy).
V 15. minutě zápasu dostal žlutou kartu Samir (Chievo). V 15. minutě zápasu dostal žlutou kartu Samir (Chievo). V 19. minutě zápasu dostal žlutou kartu Valon Behrami (Chievo). V 19. minutě zápasu dostal žlutou kartu Valon Behrami (Chievo). V 24. minutě zápasu dostal žlutou kartu Nicholas Opoku (Chievo). V 24. minutě zápasu dostal žlutou kartu Nicholas Opoku (Chievo). V 32. minutě zápasu proměnil nařízenou penaltu Romulo (Cagliari) na 1:0. V 32. minutě zápasu proměnil nařízenou penaltu Romulo (Cagliari) na 2:0. V 37. minutě zápasu dostal žlutou kartu Davide Biraschi (Cagliari). V 37. minutě zápasu dostal žlutou kartu Davide Biraschi (Cagliari).
Nic dalšího se v prvním poločase nestalo a týmy odešly do kabin za stavu 1:0.
V 56. minutě zápasu dostal žlutou kartu Cristian Romero (Cagliari). V 56. minutě zápasu dostal žlutou kartu Cristian Romero (Cagliari). V 58. minutě zápasu dostal žlutou kartu Cristian Kouame (Cagliari). V 58. minutě zápasu dostal žlutou kartu Cristian Kouame (Cagliari). V 65. minutě zápasu dal gól Kevin Lasagna (Chievo) na 2:1. V 65. minutě zápasu dal gól Kevin Lasagna (Chievo) na 2:2. V 67. minutě zápasu dal gól Cristian Romero (Cagliari) na 3:2. V 67. minutě zápasu dal gól Cristian Romero (Cagliari) na 4:2. V 67. minutě zápasu dostal žlutou kartu Juan Musso (Chievo). V 67. minutě zápasu dostal žlutou kartu Juan Musso (Chievo). V 70. minutě zápasu dal gól Rodrigo De Paul (Chievo) na 4:3. V 70. minutě zápasu dal gól Rodrigo De Paul (Chievo) na 4:4. V 74. minutě zápasu dostal po druhé žluté kartě červenou kartu Cristian Romero (Cagliari). V 74. minutě zápasu dostal po druhé žluté kartě červenou kartu Cristian Romero (Cagliari). V 81. minutě zápasu dostal žlutou kartu Luca Mazzitelli (Cagliari). V 81. minutě zápasu dostal žlutou kartu Luca Mazzitelli (Cagliari).
Zápas skončil výsledkem 2:1.