Ostatní
26.února 2021

Výjimečná bojová noc je tady! Oktagon MMA pořádá Underground Last Man Standing

Výjimečná bojová noc je tady! Oktagon MMA pořádá Underground Last Man Standing obrázek

Fanoušci postojových disciplín se už v sobotu 27.2. dočkají výjimečné a adrenalinové noci. Bojovníci se představí v pyramidě a z osmi fighterů vzejde jeden vítěz večera. K vidění ale budou i vložené zápasy a rezervní zápasy, ve kterých nastoupí náhradníci hlavního turnaje. V oktagonu se představí česká a slovenská bojovnická špička a na rukou budou mít jen malé rukavice, za které se nejde schovávat. Vše tak bude mít nádech reálného street fightu bez bojů na zemi.

Vítěz bude muset za jeden večer vyhrát 3 zápasy - fyzička, psychika, taktika i vůle. To vše bude rozhodovat o tom, kdo nakonec z Underground Last Man Standing vyjde jako vítěz. A kdo že se to vlastně bude účastnit?

Rezervní souboje, které večer začnou v 18:00, podstoupí Pajtaš (CZ) s Šimkuličem (SK) a Krištůfek (CZ) s Mészárosem (SK). Vítězové těchto duelů budou připraveni naskočit do semifinále turnaje v případě, že některý z postupujících bojovníků nebude moci nastoupit k utkání.

Po rezervních soubojích už přijde na řadu hlavní program, tedy čtvrtfinále pyramidy. V té své síly s konkurencí poměří Václav Sivák, Milan Páleš, Michael Krčmář, Vladimír Lengál, Marco Novák a trojice zahraničních bojovníků Carsten Ringler, Marc Dass Rey a Bailey Sugden. Los určí jednotlivé dvojice v pátek.

Po čtvrtfinálových bojích bude čas na odpočinek vyplněn třemi superfighty, v nichž proti sobě nastoupí Melvin Mané proti Patriku Križanovi, Monika Chocholíková proti Kláře Strnadové a Andreas Čechovský proti Teu Mikelicovi.

Pak už bude čas na semifinálové duely pyramidy. Po semifinále opět budou následovat 3 superfighty, konkrétně Matěj Kozubovský a Sebastián Fapš, Tomáš Hron a Strahinja Mitrić a superfighty zakončí Vladimír Moravčík s Igorem Danišem.

Zlatým hřebem večera bude samozřejmě finálový souboj pyramidy, z něhož vzejde vítěz večera. 

Mezi účastníky organizace OKTAGON MMA rozdělí 30.000€, vítěze čeká prémie 10.000€

Myslím, že fandové postojového boje se mají na co těšit. Všechny souboje můžete sledovat ZDARMA ŽIVĚ na Tipsport TV.

X