MS v hokeji 2021
31.května 2021

MS 2021: Česko - Dánsko. Boj o čtvrtfinále

MS 2021: Česko - Dánsko. Boj o čtvrtfinále obrázek

Po pohodové výhře nad Velkou Británií je dnes na pořadu dne zápas proti Dánsku. Je to další klíčový zápas pro postup ze základní skupiny a Česká reprezentace potřebuje ideálně všechny 3 body za vítězství v základní hrací době.

Dánsko na šampionátu zatím zaskočilo v prvním zápase Švédsko 4:3, s Velkou Británií vyhrálo až v prodloužení a porazilo Bělorusko 5:2. Zápasy se Švýcarskem (0:1), Ruskem (0:3) a Slovenskem (0:2) prohráli.

Česká reprezentace se probudila až ve třetím zápase, ale ještě není nic ztraceno. Po skvělé bitvě a obratu skóre ve třetí třetině se Švédskem byly povinné body ze zápasu s Británíí úspěšně připsány na český bodový účet a dnes je potřeba připsat další body proti Dánsku. Snad naše hráče klidný průběh zápasu s Británíí neukolébal a do utkání s Dány vstoupí tak, jako do poslední třetiny duelu se Švédskem.

S Dánskem hrajeme dnes od 15:15.