MS v hokeji 2021
29.května 2021

MS: Skvělý obrat se Švédskem. Dnes od 11:15 nás čeká Velká Británie

MS: Skvělý obrat se Švédskem. Dnes od 11:15 nás čeká Velká Británie obrázek

Čtvrteční večerní zápas se Švédskem byl jistě pro mnohé fanoušky infarktovou záležitostí. Po dvou třetinách nevýrazného výkonu českého týmu ale do třetí třetiny nastoupil odlišný tým, který už byl hrou blízko týmu, který opanoval České hokejové hry před zahájením mistrovství světa. Po gólech Vrány, Kováře, Kloka a Fleka jsme otočili zápas a vyhráli 4:2. Důležité vítězství!

Dnes od 11:15 nás čeká zápas s Velkou Británií. Výhra by měla být povinností, ale nesmíme zapomenout, že Britové na tomto mistrovství rozhodně nechtějí být jen do počtu. To dokazuje i jejich styl hry, kdy potrápili Slováky, dokázali vzít bod Dánsku a dokonce vyhrát s Běloruskem 4:3. Včera dokonce dávali první gól v zápase se Švédskem. A to by mohla být naše malá výhoda - Britové mají v nohách včerejší těžký zápas proti Švédům, kdežto Český nároďák měl den zápasového volna a tak byl na programu trénink a taktická příprava na dnešního soupeře.

Zápas s Velkou Británií začíná dnes už v 11:15.