MS v hokeji 2021
21.května 2021

MS v hokeji: Rusko - Česko

MS v hokeji: Rusko - Česko obrázek

Dnes začíná Mistrovství světa v ledním hokeji 2021. Po loňské přestávce způsobené koronavirem se vrací světový šampionát, zatím však bez diváků. V Rize se kromě jediné způsobilé arény pro pořádání hokejového šampionátu žádná další nenachází a proto vyrostla druhá ledová plocha provizorně v olympijském sportovním centru v Rize.

Dnes nás čeká zahájení turnaje a o zahajovací zápas se postará česká reprezentace, která se na ledě střetne se svým posledním soupeřem z Českých hokejových her - Ruskem.

Pojďme se podívat sestavu Českého národního týmu a na predikci sázkových kanceláří.

Do branky se stejně jako v posledním zápase postaví Šimon Hrubec, před ním budou obránci Hronek, D. Musil, Vitásek, Šulák, Moravčík, Hájek, D. Sklenička a útoky ve složení J. Vrána, Jan Kovář, D. Kubalík – Zadina, T. Zohorna, Chytil – Radil, R. Hanzl, Sekáč – Flek, A. Musil, Smejkal. Jako 13 útočník je do hry připraven M. Špaček a na střídačce bude také připraven druhý golman Roman Will.

Z pohledu sázkových kanceláří je lehce favorizováno Rusko s kurzem 2.37. Na výhru našich reprezentantů si můžete vsadit v kurzu 2.55. Na remízu je vypsán kurz 4.31.

X