MS v hokeji 2019
11.května 2019

ŽIVĚ: Sledujte další utkání MS 2019: Češi porazili Nory 7:2 - podívejte se na sestřih!

Card image

Po včerejším skvělém utkání proti úřadujícím Mistrům světa Švédům, které český reprezentační výběr porazil nejvyšším skóre ve vzájemných duelech na Mistrovství světa: 5:2, nastoupili čeští hokejisté dnes proti druhému soupeři ze severu, týmu Norska.

Při posledním setkání Čechů s Nory se muselo utkání prodlužovat a to pravděpodobně trenér Říha nechtěl letos dopustit, protože čeští hokejisté začali stejně jako včera hned od začátku. Od první sekundy začali Nory přehrávat a na odměnu za rychlost a kvalitu hry nemuseli dlouho čekat. Již ve třetí minutě utkání, po skvělé asistenci Voráčka a Frolíka, otevřel skóre utkání Filip Hronek.

Bez jediné vteřinky o čtyři minuty později se Hronek prosadil znovu. Tentokrát po asistenci od Kubalíka a Řepíka. Utkání sice pokračovalo dle českých not, ale v 11. minutě první třetiny se dokázal prosadit Lindström a snížil na 1:2.

Ještě do konce první třetiny však vrátil vedení o dvě branky českému týmu Frolík.

V druhé třetině pokračovala česká přesila a ve 24. minutě utkání se opět prosadil Frolík po skvělé nahrávce od českého kapitána Jakuba Voráčka. Další gól přidal přibližně v polovině utkání Řepík (asistence Kubalík, Hronek) a navýšil vedení českého týmu na 5:1.

Za stavu 1:5 odešli hráči po druhé třetině do kabin a mohlo by se zdát, že ve třetí třetině už góly padat nemusejí. Opak byl pravdou. Hned v první minutě poslední třetiny snížil na 2:5 Olden, ale už za 38 vteřin poté vrátil čtyřbrankové vedení českému týmu Chytil (asistence Rutta, Vrána). Jakoby to českým hráčům nestačilo a chtěli vyprodanému stadionu v Bratislavě ukázat kolik střelců v sestavě máme, protože další, v pořadí již sedmou branku, přidal ve 45. minutě Kubalík po asistenci Kováře.

Ještě v závěru utkání jel po skvělém vystihnutí norské nahrávky sám na norského brankáře Kovář, ale zakončit nedokázal, i když byl kotouč po této akci volně v brankovišti.

Český tým porazil Norsko 7:2 (ještě vyšším skóre než Švédsko) a zaslouženě tak získal další tři body do tabulky. Podívejte se na sestřih tohoto skvělého utkání:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X