MS v hokeji 2019
13.dubna 2019

Video: Jakub Voráček bude opět v národním týmu MS v hokeji 2019! Podívejte se na video!

Card image

Jakub Voráček, hvězda světového hokeje, který aktuálně působí v NHL, kde hraje za tým Philadephie, potvrdil svou účast na letošní MS v hokeji 2019 na Slovensku. Svou účast a chuť bojovat o medaile na MS v hokeji potvrdil Jakub Voráček na setkání s novináři po ukončení letošní sezóny v NHL.

Jakub Voráček je v devětadvaceti letech nejlépe placený českým hokejistou a tak není pohyb, že s ním jak trenér národního týmu Miloš Říha, tak i generální manažer národního týmu Petr Nedvěd počítají. Voráček má za sebou již 5 startů na světových šampionátech v ledním hokeji. V roce 2010 získal na MS v hokeji v Německu s národním týmem zlatou medaily a o rok později zabodoval v řadách české reprezentace v boji o bronz. V letošní sezóně NHL odehrál za tým Philadephia Flyers celkem 78 zápasů a dal 78 gólů + 46 asistencí.

Je jasné, že na MS nebude hrát Jakub Voráček sám, ale v českých barvách by se mohli představit i další: například: Radko Gudas, Filip Chytil, kteří svou účast zatím jen přislíbili, dále se nabízím Filip Hronek z Detroitu, Martin Nečas, Filip Zadina, David Kämpf nebo Libor Šulák. Naopak opět nedorazí Filip Zadina a letos se omluvil i Roman Červenka.

Jelikož letošní zápasy MS v hokeji začnou trochu déle než obvykle je možné, že tým doplní i další hvězdy z NHL. Přijet podpořit český nároďák by tak mohl například David Pastrňák nebo David Krejčí, kteří se nechali slyšet, že pokud pro ně skončí boj o Stanley Cup, přijedou na MS v hokeji 2019! Do branky by mohl nastoupit Petr Mrázek a Pavel Francouz.

V týmu určitě nebudou chybět také hráči, kteří působí v Evropě: Dominik Kubalík, Jan Kovář, Jiří Sekáč, Michal Řepík nebo Michal Jordán. Zájem má vedení české hokejové reprezentace také o jména jako Milan Gulaš nebo Marek Kvapil.

Video z nominace českých hráčů zatím nemáme a na rozhovory s manažerem či trenérem se určitě dívat nechcete, takže se pojďte podívat na slibované nejlepší momenty Jakuba Voráčka:


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X