NHL
8.dubna 2019

Play-off NHL je tady! Osmifinálové duely začínají už ve středu v noci

Card image

Základní část NHL je za námi a už se těšíme na bitvy v play-off. Představíme si jednotlivé dvojice osmifinále a připomeneme české hráče v jednotlivých týmech.

Tampa Bay Lightning - Columbus Blue Jackets
Boston Bruins - Toronto Maple Leafs
Washington Capitals  - Carolina Hurricanes
New  York Isanders  - Pittsburgh  Penguins
Nashville  Predators - Dallas Stars
Winnipeg Jets - St. Louis Blues
Calgary Flames - Colorado  Avalanche
San Jose Sharks - Vegas Golden Knights

Největší české zastoupení budou mít duely San Jose s Vegas, kde se představí Tomáš Hertl, Lukáš Radil a Radim Šimek. V sérii Tampy Bay s Columbusem  se ukáže Jan Rutta a Ondřej Palát. Za Washington určitě zasáhne do bojů Jakub Vrána a možná i Jaškin - ti se budou snažit překonat skvěle chytajícího brankáře Caroliny Petra Mrázka. Za Boston nastoupí David Krejčí a David Patrňák, za Dallas Roman Polák a Radek Faksa a za Pittsburgh Dominik Simon. Jedinou sérií bez českého zastoupení budou zápasy Winnipegu se St. Louis.

Další čeští hráči se nacházejí na farmách osmifinalistů a v případě zranění by mohl některý z nich zasáhnout. V záloze tak zůstávají Jakub Zbořil, Daniel Vladař, Dominik Mašín, Martin Nečas, Vítek Vaněček, Martin Kaut, Pavel Francouz, Josef Kořenář, Adam Musil, Michael Špaček, Tomáš Hyka, Ondřeje Válu a Filipa Pyrochtu.

První zápasy začínají v noci 10. dubna a jako první se utkají Tampa s Columbusem, Islanders s Pitssburghem, Nashville s Dallasem, Winnipeg se St. Louis a San Jose s Vegas.
Ve čtvrtek v noci jsou pak na programu první zápasy mezi Bostonem a Torontem, Washingtonem a Carolinou a Calgary s Coloradem.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X