Extraliga
30.září 2018

ŽIVÉ PŘENOSY: Sledujte svůj oblíbený hokej: Dnes / Živě / Online !!!

ŽIVÉ PŘENOSY: Sledujte svůj oblíbený hokej: Dnes / Živě / Online !!! obrázek

Česká nejvyšší hokejová liga Tipsport Extraliga nabízí dnes hned několik dalších skvělých hokejových utkání. Sledovat hokej živě můžete přímo na stadionu a nebo si můžete pustit náš hokej stream online, prostřednictvím odkazu níže. Sledovat živě můžete například tým Kometa Brno nebo HC Škoda Plzeň, pražský tým HC Sparta Praha nebo HC Oceláři Třinec. Svůj oblíbený hokej živě můžete sledovat online v několika oknech, takže můžete sledovat hokej stream klidně všech utkání české hokejové extraligy najednou. Všechny živě přenosy můžete sledovat online. Vyberte si svůj zápas a sledujte hokej živě přímo na našem webu!

Sledujte dnešní hokej živě

Hrálo se:

15:00 - HC Sparta Praha - Piráti Chomutov  Sledovat zápas živě

16:00 - Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav  Sledovat zápas živě

16:30 - HC Škoda Plzeň - HC Dynamo Pardubice  Sledovat zápas živě

17:00 - Mountfield HK - HC Energie Karlovy Vary  Sledovat zápas živě

17:30 - HC VERVA Litvínov - HC Olomouc  Sledovat zápas živě

18:20 - HC Kometa Brno - HC Oceláři Třinec  Sledovat zápas živě

 


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X