Liga mistrů
16.února 2021

Fotbal živě: Liga mistrů je zpět. Osmifinále nabídne hned na úvod šlágr na Camp Nou!

Fotbal živě: Liga mistrů je zpět. Osmifinále nabídne hned na úvod šlágr na Camp Nou! obrázek

Nejprestižnější fotbalová soutěž je po téměř dvouměsíční odmlce zpět. Liga mistrů přinese hned na úvod prestižní utkání na Camp Nou. FC Barcelona přivítá na domácí půdě finalistu minulého ročníku, ambiciózní tým Paris St. Germain. Sledujte živě utkání FC Barcelona:PSG online.

Kromě katalánského a španělského celku se v úvodním kole Play off ligy mistrů představí také Lipsko v utkání proti anglickému celku Liverpool. Pandemie koronaviru toto utkání přesunula na neutrální půdu do maďarské metropole Budapešť. I tento sportovní duel můžete sledovat živě.

Osmifinále Ligy mistrů však samozřejmě neskončí pouze u dvou utkání. Hned ve středu se představí na hřišti Porta italský Juventus, za který nastoupí i několikanásobný vítěz Ligy mistrů Cristiano Ronaldo. V druhém utkání, které startuje živě v 21:00 přivíta Sevilla německý Dortmund. Připomínáme, že v dresu Sevilly působí také český golman Tomáš Vaclík. Oba tyto duely můžete sledovat online. živé přenosy Ligy mistrů z obou utkání přinese kanál O2 TV Sport a O2 TV Fotbal.

Další pokračování Ligy mistrů bude opět v úterý a ve středu příští týden. Představí se mimo jiné německý Bayern, který změří své síly s týmem Lazia, Atlético Madrid přivítá Chelsea, Atalanta bude čelit Realu a Mönchengladbach nastoupí proti týmu Manchester City. Vśechny tyto utkání osmifinále Ligy mistrů můžete sledovat živě a online!

X