Liga mistrů
17.září 2019

Fotbal: Liga mistrů právě začíná! Dnes se hraje i utkání Inter Milán vs. SK Slavia Praha. Sledujte stream Liga mistrů!

Fotbal: Liga mistrů právě začíná! Dnes se hraje i utkání Inter Milán vs. SK Slavia Praha. Sledujte stream Liga mistrů! obrázek

Slavia Praha dnes vstupuje do hlavní části Ligy Mistrů. V prvním zápase základní skupiny se utká na horké italské půdě stadionu San Siro v Miláně.

Slavia jako poslední český zástupce v pohárové Evropě se uchytila rovnou v té nejlepší společnosti. Ve své skupině narazí na týmy Inter Milán, FC Barcelona a Borussia Dortmund. Fotbalisté Slavie si sice přáli jeden z top anglických týmů, ale to jim nakonec los nedopřál. Dopřál jim ale skupinu plnou skvělých týmů, ve které to sešívání nebudou mít jednoduché a do Ligy Mistrů vstoupí jako outsider, který by mohl některý z velkoklubů zaskočit a obrat je i o body do tabulky.

Jak bude vypadat herní projev Slavie v Lize Mistrů uvidíme už dnes večer. V nezvyklém čase 18:55 totiž začíná první zápas Slavie v Lize Mistrů proti Interu Milán a vy můžete utkání sledovat online na O2 TV nebo živě v našich přenosech.


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X