Fotbal
30.března 2019

Sportovní sobota - sledujte Váš oblíbený fotbal živě a hokej online!!!

Card image

I tento víkend Vás čeká spoustu skvělých sportovních utkání! Na své si přijdou tradičně fanoušci fotbalu i hokeje, ale sledovat živě můžete i házenou nebo vrcholový basketbal žen. K večeru pak můžete sledovat online stream z kategorie tenis, který nabídne finále turnaje v Miami: Ashleigh Bartyová vs. Karolína Plíšková. Utkání živě začíná v 18:00!

Sledujte tenis živě

1. česká fotbalová liga dnes nabídne hned pět zajímavých utkání: Od 15:00 můžete živě sledovat utkání Opava : Dukla (pozn. Dukla bojuje opravdu o hodně - je poslední v tabulce nejvyšší fotbalové soutěže a hrozí jí sestup). Ve stejný čas se hrají i další utkání tentokrát ze středu tabulky: Zlín : Olomouc a Teplice : Slovácko.

Asi nejvíce divácky aktraktivním utkáním, které se hraje od 15 hodin je utkání mezí třetí Spartou a sedmou Boleslaví: Sparta má opravdu skvělou bilanci z posledních pěti utkání, jelikož ve všech bodovala naplno. Její soupeř - Mladá Boleslav na tom ale také není špatně: v pěti posledních utkání třikrát vyhrála a dvakrát remizovala.Utkání Sparta : Boleslav sledujte živě také od 15:00.

Posledním sobotním fotbalovým utkáním 1. české fotbalové soutěže je duel Slavia : Liberec. První Slavia hostí doma podještědský tým. Sešívaní budou chtít určitě získat další cenné body do tabulky, aby potvrdili své aktuálně první místo. Liberečtí by zcela jistě rádi postoupili v tabulce českého fotbalu výše. Sledujte tento skvělý fotbal živě od 17:30!

Sledujte fotbal online stream

Hokej živě dnes nabídne opravdu velké drama! Česká extraliga už zná tři semifinalisty playoff, ale o čtvrtou příčku musí bojovat původně favorizovaná Škoda Plzeň s týmem HC Olomouc. Hokej živě můžete sledovat online od 17:00 v kategorii hokej online stream. (více také Plzeň : Olomouc online stream).

Online stream: Playoff Plzeň vs. Olomouc

X