Fotbal
30.března 2019

Sportovní sobota - sledujte Váš oblíbený fotbal živě a hokej online!!!

Sportovní sobota - sledujte Váš oblíbený fotbal živě a hokej online!!! obrázek

I tento víkend Vás čeká spoustu skvělých sportovních utkání! Na své si přijdou tradičně fanoušci fotbalu i hokeje, ale sledovat živě můžete i házenou nebo vrcholový basketbal žen. K večeru pak můžete sledovat online stream z kategorie tenis, který nabídne finále turnaje v Miami: Ashleigh Bartyová vs. Karolína Plíšková. Utkání živě začíná v 18:00!

Sledujte tenis živě

1. česká fotbalová liga dnes nabídne hned pět zajímavých utkání: Od 15:00 můžete živě sledovat utkání Opava : Dukla (pozn. Dukla bojuje opravdu o hodně - je poslední v tabulce nejvyšší fotbalové soutěže a hrozí jí sestup). Ve stejný čas se hrají i další utkání tentokrát ze středu tabulky: Zlín : Olomouc a Teplice : Slovácko.

Asi nejvíce divácky aktraktivním utkáním, které se hraje od 15 hodin je utkání mezí třetí Spartou a sedmou Boleslaví: Sparta má opravdu skvělou bilanci z posledních pěti utkání, jelikož ve všech bodovala naplno. Její soupeř - Mladá Boleslav na tom ale také není špatně: v pěti posledních utkání třikrát vyhrála a dvakrát remizovala.Utkání Sparta : Boleslav sledujte živě také od 15:00.

Posledním sobotním fotbalovým utkáním 1. české fotbalové soutěže je duel Slavia : Liberec. První Slavia hostí doma podještědský tým. Sešívaní budou chtít určitě získat další cenné body do tabulky, aby potvrdili své aktuálně první místo. Liberečtí by zcela jistě rádi postoupili v tabulce českého fotbalu výše. Sledujte tento skvělý fotbal živě od 17:30!

Sledujte fotbal online stream

Hokej živě dnes nabídne opravdu velké drama! Česká extraliga už zná tři semifinalisty playoff, ale o čtvrtou příčku musí bojovat původně favorizovaná Škoda Plzeň s týmem HC Olomouc. Hokej živě můžete sledovat online od 17:00 v kategorii hokej online stream. (více také Plzeň : Olomouc online stream).

Online stream: Playoff Plzeň vs. Olomouc


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X