Liga mistrů
5.března 2019

ŽIVĚ! Sledujte s námi odvety osmifinále Ligy mistrů online

ŽIVĚ! Sledujte s námi odvety osmifinále Ligy mistrů online obrázek

Úterý 5.3.

21:00 Dortmund - Tottenham   Živý přenos
Dortmund utrpěl na půdě Totenhamu výprask 0:3 a ten se bude velice tězce otáčet. Dortmund ale v minulosti ukázal, že nepříznivé stavy na domácím stadiónu otáčet dokáže, takže naději na postup žlutočerní stále mají.

21:00 Real Madrid - Ajax   Živý přenos
Fotbalisté Realu za sebou mají v uplynulém týdnu dvě "el clásica" v řadě. Ani jednou ale v domácím prostředí nedokázali Barcelonu přehrát a navíc vždy skončili s nulou na kontě vstřelených branek. To budou chtít dneska před svými fanoušky odčinit v odvetě proti Ajaxu, kde mají madridští skóre z prvního zápasu 2:1. 

 

Středa 6.3.

21:00 FC Porto - AS Řím   Živý přenos
Porto je na domácím stadionu silné - to dokazuje letošní statistika domácích utkání v lize mistrů - 3 domácí zápas - 3 vítězství Porta. Z Říma si přivezli výsledek 1:2 a k postupu jim tudíž stačí uhrát výsledek 1:0.

21:00 PSG - Manchester United   Živý přenos
PSG má sice na marodce Neymara a Cavaniho, ale pořád ještě mají střelce Mbappého, který je schopný dávat góly i Manchsteru. Navíc těží i z kvalit ostatních hráčů. První zápas 2:0 pro PSG. Pokud chce Manchester postoupit dále, musí do zápasu vtrhnout hned od začátku. Manchesteru bude chybět vykartovaný Pogba a na marodce zůstávají další hráči základu jako je Mata, Sanchez, atd.

Všechny živé přenosy Ligy mistrů

X