Liga mistrů
5.března 2019

ŽIVĚ! Sledujte s námi odvety osmifinále Ligy mistrů online

Card image

Úterý 5.3.

21:00 Dortmund - Tottenham   Živý přenos
Dortmund utrpěl na půdě Totenhamu výprask 0:3 a ten se bude velice tězce otáčet. Dortmund ale v minulosti ukázal, že nepříznivé stavy na domácím stadiónu otáčet dokáže, takže naději na postup žlutočerní stále mají.

21:00 Real Madrid - Ajax   Živý přenos
Fotbalisté Realu za sebou mají v uplynulém týdnu dvě "el clásica" v řadě. Ani jednou ale v domácím prostředí nedokázali Barcelonu přehrát a navíc vždy skončili s nulou na kontě vstřelených branek. To budou chtít dneska před svými fanoušky odčinit v odvetě proti Ajaxu, kde mají madridští skóre z prvního zápasu 2:1. 

 

Středa 6.3.

21:00 FC Porto - AS Řím   Živý přenos
Porto je na domácím stadionu silné - to dokazuje letošní statistika domácích utkání v lize mistrů - 3 domácí zápas - 3 vítězství Porta. Z Říma si přivezli výsledek 1:2 a k postupu jim tudíž stačí uhrát výsledek 1:0.

21:00 PSG - Manchester United   Živý přenos
PSG má sice na marodce Neymara a Cavaniho, ale pořád ještě mají střelce Mbappého, který je schopný dávat góly i Manchsteru. Navíc těží i z kvalit ostatních hráčů. První zápas 2:0 pro PSG. Pokud chce Manchester postoupit dále, musí do zápasu vtrhnout hned od začátku. Manchesteru bude chybět vykartovaný Pogba a na marodce zůstávají další hráči základu jako je Mata, Sanchez, atd.

Všechny živé přenosy Ligy mistrů


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X