Liga mistrů
12.prosince 2018

LIGA MISTRŮ STREAM: Sledujte dnes ligu mistrů online včetně utkání Plzeň - AS Řím. Živé přenosy zdarma!

LIGA MISTRŮ STREAM: Sledujte dnes ligu mistrů online včetně utkání Plzeň - AS Řím. Živé přenosy zdarma! obrázek

Nastal poslední hrací den Ligy mistrů v tomto roce, ve kterém se také představí česká FC Viktoria Plzeň, která na svém domácím stadionu - Doosan Areně hostí italský celek AS Řím. Ačkoliv má Plzeň jistotu, že do dalších kol Ligy mistrů nepostoupí a zároveň AS Řím, že ano, bude zápas velice napínavý, protože minimálně Plzeň hraje o hodně!

Jak řekl plzeňský trenér Pavel Vrba již při losu v Moskvě, tato skupina, ve které Plzeň hrála podzimní část Ligy mistrů, měla dvě části - dva týmy, co bojují o první místo ve skupině a druhé dva týmy, kteří bojují o postup do vyřazovací části Evropské ligy. Nutno říci, že FC Viktoria Plzeň má o trochu lepší pozici oproti aktuálně poslední CSKA Moskva. Pro postup do jarní části Evropské ligy jí stačí uhrát stejný nebo lepší výsledek proti AS Řím než jaký uhraje CSKA Moskva v utkání proti Realu Madrid

 

Spustit stream online

Asi není potřeba připomínat, že samotný postup Plzně do skupinové fáze Ligy mistrů přinesl Plzni skoro 400 miliónů korun. Dalších 93,6 milionů korun získala Plzeň výhrou a remízou nad CSKA (výhra v Lize mistrů = 2,7 mil. euro, remíza = 900.000 euro). O stejné peníze hraje Plzeň i dnes proti AS Řím. Zároveň postup do Playoff Evropské Ligy by ji přinesl dalších 13 milionů korun! Právě do Playoff mezi 32 nejlepších týmů Evropské Ligy má možnost se dostat hned 5 český týmů: Plzeň, Slavia, Jablonec, Sparta a Olomouc.

Obě utkání Ligy mistrů (FC Viktoria Plzeň - AS Řím a Real Madrid - CSKA Moskva) se hrají dnes od 18:55. Avšak vy nemusíte zoufat, díky našemu online stream kanálu můžete sledovat živě oba zápasy Ligy mistrů najednou! Navíc online Liga mistrů stream bude po skončení pokračovat a nabídne Vám dalších šest středečních utkání.

Stačí si jen vybrat Vámi zvolený online stream a sledovat fotbal živě na internetu:

   Plzeň - AS Řím - skupina G, začátek 18:55  Sledovat živě

   Real - CSKA - skupina G, začátek 18:55  Sledovat živě

   Young Boys - Juventus - skupina H, začátek 21:00  Sledovat živě

   Benfica - AEK - skupina E, začátek 21:00  Sledovat živě

 

   Šachtar - Lyon - skupina F, začátek 21:00  Sledovat živě

   Man City - Hoffenheim - skupina F, začátek 21:00  Sledovat živě

   Ajax - Bayern - skupina E, začátek 21:00 Sledovat živě

   Valencie - Man United - skupina H, začátek 21:00  Sledovat živě

X