Evropská liga
20.září 2018

Živé přenosy: Evropská liga UEFA živě a online - Sledujte všechny zápasy evropské ligy zdarma!

Card image

Pohár UEFA, od roku 2009 označovaný jako Evropská liga UEFA, je fotbalová klubová soutěž mezi evropskými celky. První sezóna se odehrála v roce 1955, tehdy ještě pod názvem Veletržní pohár. V současnosti je počet startujících týmů 48. Ve skupině jsou 4 celky, tudíž je 12 skupin, ve kterých hraje každý s každým na domácím i venkovním hřišti. Postupují nejúspěšnější dva ze skupiny. První kolo zápasů proběhne dnes večer a vy můžete kterékoli utkání sledovat živě zde na webu. 

Vyberte si svůj oblíbený zápas Evropské ligy a sledujte online fotbal živě:

PAOK - Chelsea - skupina L, začátek 18:55  Sledovat živě

Akhisar - Krasnodar - skupina J, začátek 18:55  Sledovat živě

Marseille - Eintracht - skupina H, začátek 18:55  Sledovat živě

Dynamo Kyjev - Astana- skupina K, začátek 18:55  Sledovat živě

Videoton - BATE - skupina L, začátek 18:55  Sledovat živě

Sevilla - Standard- skupina J, začátek18:55  Sledovat živě

Besiktas - Sarpsborg - skupina I, začátek 18:55  Sledovat živě

Genk - Malmö - skupina I, začátek 18:55  Sledovat živě

Villarreal - Rangers - skupina G, začátek 18:55  Sledovat živě

Rapid Vídeň - Spartak - skupina G, začátek 18:55  Sledovat živě

Rennes - Jablonec - skupina K, začátek 18:55  Sledovat živě

Lazio - Apollon - skupina H, začátek 18:55  Sledovat živě

Sporting - Karabach - skupina E, začátek 21:00  Sledovat živě

Celtic - Rosenborg - skupina B, začátek 21:00  Sledovat živě

Slavia - Bordeaux - skupina C, začátek 21:00  Sledovat živě

Arsenal - Vorskla - skupina E, začátek 21:00  Sledovat živě

Spartak Trnava - Anderlecht - skupina D, začátek 21:00  Sledovat živě

Dudelange - AC Milán - skupina F, začátek 21:00  Sledovat živě

FC Kodaň - Zenit - skupina C, začátek 21:00  Sledovat živě

AEK Larnaka - Curych - skupina A, začátek 21:00  Sledovat živě

Dinamo Záhřeb - Fenerbahçe - skupina D, začátek 21:00  Sledovat živě

Ludogorec - Leverkusen - skupina A, začátek 21:00  Sledovat živě

RB Lipsko - Salzburg - skupina B, začátek 21:00  Sledovat živě

Olympiakos - Betis - skupina F, začátek 21:00  Sledovat živě


Na webu sportsprenosy.cz najdete aktuální články za světa sportu a online přenosy sportovních událostí. Fotbal, hokej, tenis, basketbal a spoustu dalších. Každý den pro Vás máme sport živě, online a zdarma.


Videa a streamy (živé přenosy) nabízené ke zhlédnutí na stránce www.sportprenosy.cz nejsou pod správou tohoto webu. Na videa je odkazováno prostřednictvím serveru třetích stran, podobně, jako jsou sdílena videa ze serveru YouTube. Videa a streamy jsou volně dostupné na zahraničních webech, a to zdarma.

Fotbal live – fotbal živě

S námi můžete sledovat fotbal živě ze všech koutů světa z pohodlí Vašeho domova. V kategorii můj fotbal můžete zvolit fotbal live nebo fotbal online a sledovat živé přenosy zdarma, které nabízí moderované živé sportovní přenosy z celého světa. Na našich stránkách se vysílá nejvyšší česká fotbalová Fortuna liga, Fortuna národní liga, ale například i Premier league, Bundesliga a Liga mistrů UEFA živě! V kategorii fotbalové výsledky naleznete aktuální tabulky, výsledky jednotlivých utkání a navíc záložku: výsledky fotbal. Fotbal je v České republice jeden z nejoblíbenějších sportů a proto Vám nabízíme všechny důležité novinky, informace, aktuální výsledky a hlavně již zmíněné živé přenosy zdarma!

Hokej online – hokej živě

Na webu sportprenosy.cz naleznete živé přenosy zdarma – mimo jiné i hokej živě zdarma! Nezáleží, zda Vás zajímá Tipsport extraliga živě, NHL live nebo hledáte výsledky NHL online, KHL live, případně výsledky MS v hokeji 2018, všechno to naleznete na webu sportprenosy.cz. Český a zahraniční hokej nemusíte sledovat jen na ČT sport živě, ale vybrat si můžete hned z několika možností na našem webu a sledovat hokej živě na internetu. Speciální kapitolou je pak Tipsport extraliga ledního hokeje, kde je Vám k dispozici také extraliga tabulka, ve které naleznete všechny aktuální hokejové výsledky nejvyšší české hokejové soutěže.

Živé přenosy – sport živě

Přinášíme Vám živé přenosy zdarma. Pro sledování tv přenosů se nemusíte registrovat ani přihlašovat. Každý live sport stream, který je zveřejněn na webu sportprenosy.cz je zdarma. Sport živě tak můžete sledovat z pohodlí svého domova na počítači nebo v telefonu. Sportovní přenosy živě naleznete v záložce živé přenosy. Sledovat můžete mimo jiné i formule 1 živě nebo se i zpětně, podívat na formule 1 přenosy. Samozřejmě své místo u nás má hokej živě, fotbal živě a tenis živě! Hned vedle naleznete také sportovní výsledky z nejrůznějších sportovní odvětví. Veškerý sport živě na internetu můžete sledovat zdarma i na telefonu prostřednictvím našeho webu www.sportprenosy.cz.


X